Kitų metų sausio mėnesį Detroite vyksiančioje kasmetinėje Šiaurės Amerikos tarptautinėje

automobilių parodoje ruošiasi sužibėti itališkų retų sportinių automobilių gamintojas „Maserati“. Parodoje pirmą kartą oficialiai bus pristatytas naujausias šeštosios kartos keturių durų „Maserati Quattroporte“ modelis. Lietuvą šis modelis turėtų pasiekti vasario mėnesį.

Anot „Maserati“ generalinio direktoriaus Harald‘o Wester‘io, šiuo metu „Maserati“ išgyvena didelį strateginį ir pramoninį augimą, prie kurio kitąmet, tikimasi, prisidės nauji modeliai, tarp kurių ir „Maserati Quattroporte“.

„Planuojamas tolimesnis „Maserati“ augimas pagrįstas tokiomis vertybėmis, kaip stilius, elegancija, kokybė bei išskirinės techninės savybės, dėl kurių šis ženklas ir yra puikiai atpažįstamas bei liaupsinamas jau beveik šimtmetį. Visa tai atsispindės ir naujajame „Quattroporte“, – sako jis.

Kaip teigia „Maserati“ dizaino centro vadovas Lorenzo Ramaciotti, naujasis „Quattroporte“, visų pirma, trauks dėmesį dėl savo elegantiško ir kartu sportiško stiliaus, atspindinčio ir klasikino „Maserati“ dizainą. „Quattroporte“ sukurtas vadovaujantis formų harmonijos, linijų dinamiškumo ir itališkos elegancijos principais“, – sako jis.

L. Ramaciotti teigimu, naujajame „Quattroporte“ tikslingai išlaikyti kai kurie ankstesnių „Maserati“ elementai: priekinės grotelės, trikampiai durelių stiklai, tačiau kartu pristatyti ir nauji stilingi, funkcionalūs sprendimai – ryški korpuso linija su berėmėmis durelėmis bei trijų dalių langais, kurie sustiprina „Quattroporte“ jėgos bei elegancijos įspūdį.

„Kuriant „Quattroporte“ svarbu buvo ne tik išorėje, bet ir viduje pabrėžti linijų paprastumą, kokybę ir vidaus įrangos funkcionalumą. Neįmanoma nepastebėti, kaip funkcionalios detalės čia gražiai susilieja su nugludintais paviršiais, pagamintais iš aukščiausios kokybės medienos bei odos“, – ypatumus vardija „Maserati“ dizaino centro vadovas.

„Quattroporte“ turi kuo pasigirti ne tik dizaino, bet ir technologijų srityje – jame ištobulintos techninės savybės, skiriant yaptingą dėmesį galingumui, komfortui, efektyvumui, saugumui ir ergonomiškumui, taip pat nepamirštant ir vieno svarbiausių „Maserati“ bruožų – aukščiausio klasės vairavimo malonumo.

„Kruopštaus specialistų darbo rezultatas – prabangus sportinis sedanas, pasižymintis geriausiomis galingumo ir valdymo savybėmis. Jis taip pat gerbia aplinką, nes kuriant šį automobilį pavyko pasiekti mažiausius „Maserati“ istorijoje draugiškumo aplinkai rodiklius“, –  sako „Maserati“ transporto vystymo direktorius Roberto Corradi‘s.

Išskirtinio dėmesio vertas ir po naujojo „Maserati“ variklio dangčiu esantis „Maserati“ bei „Ferrari“ inžinierių specialiai „Quattroporte“ sukurtas inovatyvus agregatas. Pasak „Maserati“ inžinerijos vadovo Paolo Martinelli, nuo šiol „Maserati“ bus montuojami galingesni nei bet kada anksčiau varikliai, kurie ne tik prisidės prie išskirtinio šių automobilių vairavimo malonumo, bet kartu bus ir draugiškesni aplinkai.

Galingų sportinių automobilių gerbėjai kitų metų pradžioje naująjį „Maserati Quattroporte“ jau galės užsisakyti ir Lietuvoje. Ilgametę patirtį automobilių versle turinti įmonių grupė „Modus grupė“, kuriai suteikta teisė pirmą kartą šalyje atstovauti „Maserati” prekės ženklą, kitų metų pradžioje Vilniuje planuoja atidaryti „Maserati“ automobilių saloną ir techninio aptarnavimo centrą. Pirmas „Maserati Quattroporte“ Vilnių pasieks kitų metų vasario mėnesį – jo kaina bus apie 500 tūkst. litų.

Tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė“ vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių stovėjimo aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupė valdo 25 įmones Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.