Tai talpus automobilis, siejantis grožį, važiavimo dinamines savybes,

pertvarkymo galimybes ir labai aukšto lygio komfortą. Savo stikliniu paviršiumi – panoraminiu stikliniu stogu, teikiančiu išskirtinį šviesumą, automobilis 308 SW savo keleiviams atveria ypatingą erdvės ir gerovės pojūtį. Talpumas iki galo atsiskleidžia dėl išskirtinių pertvarkymo galimybių: automobilis 308 SW per akimirką nusilenkia visiems jūsų pageidavimams savo atskiromis nulenkiamomis galinėmis sėdynėmis ir galimybe įtaisyti trečiąją sėdynių eilę, kad būtų galima vežti 7 žmones. 308 SW mokės patenkinti visus jūsų poreikius.

 

Automobilio Peugeot 308 priekinis skydas atveria platų matomumą į priekį. Jo išlinkiuose yra įmontuotas automatinis dviejų zonų oro kondicionierius, automagnetola su CD MP3 grotuvu, gerai integruota į priekinį skydą, taip pat navigacijos sistema su savuoju atlenkiamu ekranu.

 

Medžiagų kokybė ir jų patvarumas prisideda prie geresnio akustinio komforto. O medžiagų ir audinių spalvos yra pasirinktos tokios, kad būtų sukurta harmoninga aplinka. Priklausomai nuo modifikcijos. Prietaisų skydeliai su chromo apvadais galimi su juodu arba baltu fonu. Apdailos gaubtelis aplink pavarų svirtį ir specifinė durų laikymosi rankenų apdaila išryškina Peugeot 308 stilių. Automatinis dviejų zonų oro kondicionierius atskirai valdo vairuotojo ir keleivio pusės oro temperatūrą ir sukuria jums ir jūsų keleiviams komfortą. Prie jo prisideda ir oro sklaida į galinę salono dalį.

 

Bazinė įranga: Vairo stiprintuvas, Tachometras, Vairuotojo ir keleivio oro saugos pagalvės priekyje bei šonuose, Imobilizatorius, ABS + EBD (elektroninis stabdymo jėgų paskirstytojas), Skaitmeninė tepalo lygio indikacija, 2-iem kryptim aukščiu reguliuojama vairo kolonėlė, Centrinis visų durų užraktas su distanciniu valdymu + priekiniai ir galiniai elektra valdomi langų kėlikliai, Galvos atlošai vairuotojui ir keleiviui, Saugos diržai visiems žmonėms, Trečias ,,STOP” signalas, Dulkių ir žiedadulkių oro filtrai, Skaitmeninis laikrodis, Lauko temperatūros daviklis, Mechaninis vairuotojo ir keleivio sėdynių aukščio reguliavimas, Rūko žibintai priekyje ir gale, Saugos strypai šoninėse durelėse, Tonuoti stiklai, Drobiniai sėdynių apmušalai, Elektra valdomi ir šildomi išorės vaizdo veidrodėliai, Dienos šviesos, Tamsinti galiniai langai, Automatinis oro kondicionierius “klimatas” su daiktadėžės vidaus šaldymu, Stiklinis panoraminis stogas, Kėbulo spalva dažyti veidrodėliai, durų rankenėlės, apsauginės juostos (moldingai), Magnetola 1CD, Atskiros 3 sėdynės 2-oje eilėje.

 

Speciali matomo automobilio kaina:  67.500,-Lt įskaitant PVM