Briuselio automobilių parodoje „Opel” pasirodo su reikšmingomis naujovėmis, kurios sutapo su bendrovės veiklos 120 metų jubiliejumi.

Viena iš jų – naujas „Opel Zafira Life” – talpus daugiafunkcinis vienatūris (MPV, multi-purpose vehicle), kurį automobilių gamintojas siūlys rinktis iš trijų skirtingų ilgių: 4,60 m – „Small”, 4,95 m – „Medium” ir 5,30 m – „Large” versijos sutalpinančios iki 9 keleivių. Įvairius poreikius atitinkantis, praktiškas naujas „Zafira Life” turi universalų saloną, aukščiausio lygio komfortą, moderniausias vairuotojo pagalbines ir informacijos-pramogų sistemas. Nuo pat užsakymų pradžios naują „Zafira Life“ bus galima rinktis su visų varomųjų ratų sistema, o nuo 2021 metų bus pasiūlyta ir elektrinė šio modelio versija.

„GT X Experimental”: „Opel” ateities vizija

„Opel GT X Experimental”, kuriame apstu inovatyvių idėjų, demonstruoja kaip atrodys „Opel“ modeliai ateityje: elektrinis ir užtikrinantis nepriekaištingą ryšį. Parodoje pirmą kartą publikai pristatytas koncepcinis modelis atskleidė pagrindinį, absoliučiai naują priekio dizaino elementą – tai „Opel Vizor”, kuris iki 2020 metų vidurio pasirodys beveik visuose „Opel“ automobiliuose.

Sėkmingai tęsiama 120 metų trukusi „Opel” automobilių gamybos veikla

Šiais, „Opel“ jubiliejiniais metais, bendrovė turi visas galimybes siekti dar geresnių veiklos rezultatų ir diegti naujoves. Naujų produktų asortimente svarbų vaidmenį atlieka furgonas „Vivaro”, hibridas „Grandland X”, reikšmingas bus ir naujos kartos „Corsa“ pasirodymas rinkoje. Naujas „Corsa” bus varomas elektra ir tai bus daug kam prieinamas elektrinis automobilis. Iki 2024 metų „Opel” planuoja elektrifikuoti visus savo  modelius.

Praėjusieji metai buvo sėkmingi naujam „Opel Combo“ – debiutavęs rugsėjį per penkis mėnesius jau sulaukė daugiau nei 36 tūkst. užsakymų. Naujas „Combo Cargo” iškovojo „Tarptautinio furgono 2019” titulą, o jo keleivinė „Combo Life“ versija tapo 2019 metų „Best-buy-car of Europe” konkurso nugalėtoja. Naujo „Insignia“ ir „Grandland X“ užsakymai siekė iki 200 tūkst., o „Crossland X“ – viršijo 130 tūkst.  Prie šių sėkmingų rezultatų prisidėjo Riuselsheimo tyrimų ir plėtros centras, kuriame vystomi naujos kartos komerciniai automobiliai, taip pat naujos kartos varikliai. Riuselsheimo tyrimų ir plėtros centras yra vienas iš „Groupe PSA”  kompetencijos centrų.