Šių metų Frankfurto automobilių parodoje vyks pasaulinės naujųjų „Opel Corsa“ ir „Corsa-e“, „Opel Grandland X plug-in hybrid“ ir „Opel Astra“ premjeros.

Kitas išskirtinis debiutantas yra „Corsa-e Rally“ – pirmasis pasaulyje elektrinis varžybų automobilis, skirtas ralio sportui. Vokietijos automobilių gamintojas kviečia apsilankyti jų ypatingame stende Frankfurto parodoje: „OPELHAUS 120“. Pavadinimas kalba už save ir atskleidžia, ko lankytojai gali tikėtis iš „Opel“: gilių tradicijų (vokiečių prekės ženklas turi 120 metų patirtį automobilių gamyboje) ir modernumo. Stendas primena Bauhaus stilių, o „Opel“ skonis suteikia jam emocionalių ir modernių akcentų bei įkūnija svarbiausią devizą „Opel tampa elektriniu!“. Su „Corsa-e“ ir „Grandland X Hybrid4“ premjera „Opel“ automobilių ateitį paverčia realybe.

„Opel“ stende eksponuojama dvylika automobilių, pradedant naujuoju „Opel Corsa“ ir baigiant „Grandland X Hybrid4“, nuo penkių durų „Astra“ ir „Sports Tourer“ iki „Zafira Life“, „Combo Life“ ir „Insignia“. Kiekvienas jų bus galima apžiūrėti atidžiau.

Šių metų Frankfurto automobilių paroda vyks rugsėjo 12–22 d.