Opel laukia Frankfurto automobilių parodoje

Off Canvas

 

Opel laukia Frankfurto automobilių parodoje

Šių metų Frankfurto automobilių parodoje vyks pasaulinės naujųjų „Opel Corsa“ ir „Corsa-e“, „Opel Grandland X plug-in hybrid“ ir „Opel Astra“ premjeros.

Kitas išskirtinis debiutantas yra „Corsa-e Rally“ - pirmasis pasaulyje elektrinis varžybų automobilis, skirtas ralio sportui. Vokietijos automobilių gamintojas kviečia apsilankyti jų ypatingame stende Frankfurto parodoje: „OPELHAUS 120“. Pavadinimas kalba už save ir atskleidžia, ko lankytojai gali tikėtis iš „Opel“: gilių tradicijų (vokiečių prekės ženklas turi 120 metų patirtį automobilių gamyboje) ir modernumo. Stendas primena Bauhaus stilių, o „Opel“ skonis suteikia jam emocionalių ir modernių akcentų bei įkūnija svarbiausią devizą „Opel tampa elektriniu!“. Su „Corsa-e“ ir „Grandland X Hybrid4“ premjera „Opel“ automobilių ateitį paverčia realybe.

„Opel“ stende eksponuojama dvylika automobilių, pradedant naujuoju „Opel Corsa“ ir baigiant „Grandland X Hybrid4“, nuo penkių durų „Astra“ ir „Sports Tourer“ iki „Zafira Life“, „Combo Life“ ir „Insignia“. Kiekvienas jų bus galima apžiūrėti atidžiau.

Šių metų Frankfurto automobilių paroda vyks rugsėjo 12–22 d.

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

© 2020 AUTOBIZNIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt