• „Opel” generalinis direktorius Michaelis Lohschelleris prestižinį apdovanojimą atsiėmė komercinių automobilių parodoje, Hanoveryje

 Naujasis „Opel Combo” iškovojo „Tarptautinio furgono 2019” titulą (angl. International Van of the Year 2019, IVOTY). Nedidelio komercinio automobilio atstovui „Combo”, 25 narių komisija skyrė 127 taškus. Antroje vietoje liko „Mercedes Sprinter” pelnęs 92 taškus. Vairavimo malonumas, naujausios vairuotojo pagalbinės sistemos, degalų ekonomija turėjo didelę įtaką komisijos narių sprendimui, todėl garbingas apdovanojimas į Riuselsheimą atkeliaus jau trečiąjį kartą. Anksčiau tokį įvertinimą yra pelnę ir kiti „Opel“ komerciniai automobiliai – „Astra“ (1999 m.) ir „Vivaro”  (2002 m.). Naujasis „Opel Combo“ buvo projektuotas „Groupe PSA” ir optimizuotas siekiant pateisinti prekės ženklo lūkesčius. Garbingas apdovanojimas į „Opel“ generalinio direktoriaus M. Lohscheller rankas įteiktas tarptautinėje komercinio transporto parodoje Hanoveryje. 

„Didžiuojamės šiuo įvertinimu”, – iškilmingai pareiškė M. Lohscheller. „Šis titulas atskleidžia „Opel” galimybes „Groupe PSA” koncerne. Su naujuoju „Combo” stipriname pozicijas kompaktiškų komercinių automobilių segmente, kuriame lig šiol dideliu vaidmeniu nesame pasižymėję. Matome, kad „Opel“ lengvojo komercinio transporto verslas turi potencialo augti. Be to, buvome atsakingi už visą „Groupe PSA” Riuselsheime kurdami naują šių komercinių automobilių platformą“.

„Groupe PSA“ naujai pažvelgė į kompaktinių komercinių automobilių segmentą – modernūs, naujo dizaino, išskirtinė apdaila ir aukštas komforto lygis.  Komisijos nariai palankiai įvertino „Opel Combo” savybes ir pabrėžė, kad inžinieriams ir dizaineriams puikiai pavyko apjungti skirtingus prekės ženklus, tačiau išlaikyti tapatumą ir individualias savybes.

Gerai įvertinta ir vairuotojo pagalbinė įranga, montuojama į naują „Opel Combo” – tai perkrovos indikatorius, papildoma kamera įrengta šoniniame veidrodėlyje keleivio pusėje, padidinanti matomumą ir leidžianti vairuotojui išvengti nematomos kliūties šone. Taškų pridėjo ir nuo įbrėžimų apsaugos „Flank Guard” sistema. Komisija pareiškė, kad „Groupe PSA” kompaktiški komerciniai automobiliai įtikinamai patogūs, modernūs, turintys inovatyvias saugumą užtikrinančias technologijas. Kitaip tariant, ryškios naujovės kompaktinių furgonų segmente.

Visais atžvilgiais efektyvus

Naujas furgonas debiutavo tarptautinėje komercinių automobilių parodoje Hanoveryje. „Combo” buvo projektuojamas remiantis visai nauja architektūra, siekiant profesionalams pasiūlyti ne tik moderniausių pagalbinių sistemų įvairovę, bet ir aukščiausio lygio efektyvumą mažiausiomis eksploatacinėmis sąnaudomis.

„Opel Combo” galima rinktis iš įvairių siūlomų variantų: 4,40 m ilgio trumpesniosios standartinės versijos, 4,75 metrų ilgio XL varianto ar erdvaus su dviguba kabina penkiaviečio varianto, kuriame standartiškai įrengiamos dvi slankiojančios durys. „Opel“ naujas kompaktiškas furgonas iš konkurentų išsiskiria iki 4,4 mkroviniams skirtu tūriu, gali vežti daugiau nei 1000 kg ir 3,44 m ilgio krovinį ar darbams skirtą įrangą. Profesionalai įvertins atstumą tarp dviejų ratų arkų, kuris yra pakankamai platus, kad krovinių skyriuje tilptų europadėklai. Du iš jų telpa ir trumpojoje „Combo“ furgono versijoje. Papildomai pasirenkamas stogo liukas krovinių skyriuje leis vežti ilgus krovinius, pvz. lentas.