Vilniaus restoranas „Terazza” virto ypatingo įvykio vieta. Ištikimiausiems Audi gerbėjams buvo pristatytos dvi itin ryškios šio sezono naujienos – kompaktiškas miesto visureigis Audi Q2 ir sportiškasis Audi A5 Coupé.

 

 

Skambant energingai „Saulės Kliošo” muzikai,  „Moller Auto Vilnius“ Audi centro klientai naujus Audi  modelius galėjo ne tik apžiūrėti iš tolo, kaip praeitą savaitę, kai geltonas Audi Q2 nepaliko abejingo nė vieno vilniečio, ekstravagantiškai užsiropštęs ant Žaliojo tilto kolonos.

„Legendomis tampa tie, kas niekada nesustoja ir nesirenka lengviausio kelio. Tie, kas visada sugeba pamatyti toliau, nei gali nuspėti futurologai. Pasaulis šiandien keičiasi žaibiškai. Didžiuojamės, kad Audi inžinieriai lenkia laiką. Todėl kiekvienais metais galime klientams pristatyti išskirtines Audi naujienas, grožėtis naujais dizaino vėjais ir stebėtis naujomis technologijomis bei inovacijomis.“ – sakė „Moller Auto Vilnius“ Audi centro vadovė Laima Gatelienė.

Audi Q2 – automobilis, idealiai pritaikytas šiuolaikinio miesto gyventojui. Tai – kompaktiškiausias miesto visureigis, kuriame susijungia idealus dizainas ir naujausios Audi technologijos. Audi Q2 vairuotoją pasitinka daugybe siurprizų, kuriuos dar neseniai galėdavai aptikti tik aukštesnės klasės automobiliuose.

Kartu buvo pristatytas ir naujos kartos Audi A5 Coupé – veržlus, išraiškingo dizaino, sportiškas automobilis, kuriame taip pat puikiai išreikštas Audi požiūris į naująsias technologijas. Šis modelis komplektuojamas su itin galingais, tačiau taupiais varikliais, o išskirtinės kokybės salonas nustebins net išrankiausią vairuotoją.