Oficialus SEAT automobilių importuotojas Lietuvoje, įmonė „Autojuta“ skuba pranešti, kad naujasis „SEAT Leon“ automobilis ką tik pasiekė Lietuvą. Pirmieji automobiliai jau eksponuojami Vilniuje, Savanorių prospekte įsikūrusiame „SEAT“ automobilių salone.

 

„Jau nuo pavasario jaučiame didelį susidomėjimą šiuo modeliu“, – pasakoja UAB „Autojuta“ generalinė direktorė Rasa Sinkevičienė. – „Vakarų Europoje pirkėjai jau spėjo pamilti šį automobilį, jis paskelbtas metų automobiliu Ispanijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Tikimės, kad kur kas stilingesnį ir išraiškingesnį automobilį pamėgs ir mūsų šalies pirkėjai“.

Pigiausia „Reference“ versija su benzininiu varikliu kainuos nuo 52 764 litų, o dyzeliniais varikliais apginkluoti „Leon“ kainuos nuo 60 494 litų.

„Kainos konkurencingos ir manau mes galime pakovoti kompaktinių hečbekų rinkoje,“ – sako Nerijus Gečas, SEAT automobilių pardavimo vadovas.

Tai jau trečioji „SEAT Leon“ karta. Pirmą kartą naujos kartos automobilis debiutavo Paryžiaus automobilių parodoje pernai rudenį, o prekyba juo Europoje startavo šių metų pavasarį. Automobiliai gaminami Martorelio gamykloje Barselonoje, Ispanijoje.

Nepraėjus nei pusmečiui po debiuto Seat Leon jau skina pirmuosius laurus – keliose šalyse jis paskelbtas metų automobiliu.

Trečios kartos „SEAT Leon“ yra pirmas kompaktinės klasės automobilis pasaulyje, kurio pirkėjai gali užsisakyti priekinius trumpųjų ir ilgųjų šviesų LED žibintus. Tokie žibintai montuojami prabangiausiose komplektacijose arba gali būti užsakomi už papildomą kainą.