Norint pagaminti pažangiųjų technologijų transporto priemonę, reikia pažangiųjų technologijų gamyklos. Investicijos į gamyklą Palensijoje, Ispanijoje, leido užtikrinti aukščiausią kokybę gaminant ir eksploatuojant naująjį „Renault Austral“ ir įvairias jo funkcijas. Automobilyje įdiegtos ne mažiau kaip 32 pažangiosios pagalbos vairuotojui sistemos (ADAS), įskaitant naujos kartos priekinio stiklo projekcinį rodinį, kurio nustatymai buvo derinami itin kruopščiai. Tam buvo pastatytos dvi naujos itin modernios kalibravimo sistemos. Gamyklos surinkimo departamento naujų projektų vadovas Sergio pasakoja, kad suderinti šias dvi kalibravimo sistemas nebuvo lengva dėl apšvietimo problemos.

Visoje Palensijos gamykloje taikomi tie patys aukšti standartai nuo pat gamybos proceso pradžios iki galutinių patikrinimų, o taip užtikrinama, kad naujasis „Renault Austral“ pirmautų rinkoje pagal kokybę. Tai pavyko pasiekti dėl sunkaus darbuotojų darbo ir naujų, itin efektyvių įrankių naudojimo, o galutinį rezultatą užtikrino griežta kokybės kontrolė. Kokybė ne tik matoma iš detalių ir apdailos, bet ir užtikrinama statiniais bei dinaminiais bandymais, kuriuos atlieka žmonės ir mechaninės priemonės. Tai apima ir naujojo „Austral“ technologinę įrangą, pavyzdžiui, 32 pažangiąsias pagalbos vairuotojui sistemas (ADAS), kad šios veiktų tinkamai ir patikimai.

„Kai pasirodė naujasis „Austral“, buvo įdiegtos naujos technologijos, kurioms reikėjo didelių investicijų. Dėl to Palensijos gamykla tapo modernesnė. Labai didžiuojamės, kad būtent čia gaminame naująjį „Austral“ modelį“,– džiaugėsi Sergio, naujų projektų vadovas surinkimo skyriuje.