Peugeot dizaineriai ir inžinieriai sukūrė šiuolaikišką universalą, pasižymintį drąsa ir novatoriškumu, taip pat grynu ir stilingu dizainu.

 Naujasis Peugeot 308 siūlo aukščiausios klasės važiavimo malonumą, kurį užtikrina galingi, tačiau labai ekonomiški varikliai. CO2 emisija pasiekė naują lygmenį – ji mažesnė nei 85 g/km.

 308 yra labai talpus, tačiau kompaktiškų išmatavimų, palyginti su savo pradininku, jis lengvesnis  net 140 kg. Kompaktiški išmatavimai (ilgis 4,25 m, aukštis 1,46 m) ir gerai subalansuotos proporcijos lemia individualų naujojo Peugeot 308 stilių, o jo salonas yra erdvus ir patogus.

 Naujajame Peugeot 308 sumontuoti unikalūs LED žibintai. Galinius LED žibintus charakterizuoja trys „liūto nagai“, dar labiau pabrėžiantys dinamiškumą ir individualumą.

 Aukščiausios klasės vairuotojo sėdynė ir suderintas interjeras su modernesnėmis bei inteligentiškesnėmis vairuotojo pagalbinėmis sistemomis (Peugeot i-cockpit) užtikrina nepamirštamą vairavimo malonumą: kompaktiškas vairas, „head-up“ stiliaus indikatoriai, dėmesio vertas vidinis pultas ir didelis 9,7 colio intuityviai valdomas jutiklinis ekranas. Jutiklinis ekranas leidžia valdyti beveik visus papildomus įrenginius. Šis novatoriškas sprendimas leido dizaineriams sukurti labai gryną ir originalų valdymo skydelį tik su keliais mygtukais.

 Naujojo Peugeot 308  aukščiausio lygio kokybė yra ambicingų tikslų rezultatas, nurodantis Peugeot  prekių ženklo vystymosi kryptį.

 Naujasis 308 pirmą kartą bus pristatytas Frankfurto automobilių parodoje rugsėjo mėnesį. Po to jį bus galima įsigyti ir Lietuvoje.

Modelis 308 bus gaminamas „Sochaux“ gamykloje Prancūzijoje.