„Peugeot” pristato rinkos naujieną – „Peugeot 301″, kompaktišką ketverių durų sedaną, kurio tikslas – patenkinti plataus vartotojų rato poreikius.

Naujasis 301-asis modelis atspindi modernų „Peugeot” stilių ir aukštus kokybės reikalavimus. Šis automobilis pasižymi šiuolaikiška išvaizda, emocionaliu ir jėgos kupinu charakteriu.

301-asis modelis sukurtas siekiant išnaudoti visas technines galimybes, kurios padėtų įveikti ekstremalias situacijas, tokias kaip ypač karštas ar šaltas klimatas kai kuriose valstybėse ir prastos kokybės keliai. Automobilis yra 4,44 metro ilgio ir nuo konkurentų skiriasi, talpiu kėbulu, užtikrinančiu saugų ir patogų važiavimą. Modelio patogumai: klimato kontrolė, radijo imtuvas su MP3/CD, „Bluetooth”, elektra valdomi langų pakėlikliai, automobilio statymo pagalba ir daug kitos įrangos.

 „Pegueot 301″ privalumai:

• Rekordinė bagažinės talpa: 506 dm3 (VDA 470)

• Visapusiška saugos įranga: ESP, ABS, iki 4 oro saugos pagalvių, avarinio stabdymo sistema, ISOFIX ir kt.

• Automobilis yra labai talpus ir patogus ant galinės sėdynės sėdintiems keleiviams dėl didelio 2,65 m atstumo tarp ašių. Remiantis gamintojo prognozėmis, „Peugeot 301″ laikui bėgant taps vienu iš daugiausiai parduodamų šio modelio automobilių pasaulyje. Jo stilius ir techninės savybės sukurtos rinkos poreikiams patenkinti, teigia „Peugeot” pardavėjo „KW Bruun Baltic” rinkodaros vadovė Kerli Maro. Automobilis puikiai atitinka vartotojų poreikius ir savo ekonomiškais naujos kartos benzininiais ir dyzeliniais varikliais, kurių galia svyruoja tarp 72 ir 116 AG. Šiuos automobilius galima įsigyti su mechanine, robotizuota arba automatine pavarų dėže.

 Galimi varikliai:

• 1.2 VTi 53 kW (72 AG) su mechanine arba robotizuota pavarų dėže

• 1.6 HDi 68 kW (92 AG) su mechanine pavarų dėže

• 1.6 VTi 80 kW (110 AG) su mechanine pavarų dėže

• 1.6 VTi 85 kW (116 AG) su automatine pavarų dėže