Naujasis automobilis „Dacia Duster“, kurį išvys netrukus prasidėsiančios Frankfurto automobilių parodos lankytojai, pasirodys atnaujintas, tačiau išsaugojęs tas dizaino ypatybes, kurios didžia dalimi ir nulėmė jo sėkmę rinkoje. Naujojo modelio dizainas dar ryškiau pabrėžia, kad tai – keturiais ratais varomas (4×4) automobilis.

 Ekspresyvus 4×4 automobilio stilius

Atnaujintas automobilio priekis: įrengtos kitokio dizaino grotelės, kurias puošia dvi chromuotos juostos, be to, nauja, žemiau esanti, oro padavimo sistema bei nauji dvigubi optiniai priekiniai žibintai su dienos šviesomis.

Atnaujinimai pabrėžia tvirtą automobilio padėtį kelyje ir energingą bei universalų jo charakterį.

 „Naująjį modelį konstravome remdamiesi pirmojo modelio patrauklumu bei jo proporcijomis. Modernizavome ir jo tapatybę pabrėžiančius komponentus, pavyzdžiui, groteles. Sustiprinome įspūdį, kad tai – keturiais ratais varomas automobilis, ir tuo pačiu išlaikėme visas naudingas jo ypatybes. Naujasis „Duster“ ne tik įgijo dar tvirtesnį charakterį, bet ir išsaugojo savo pirmtako „DNR“.

David Durand, Pirminės serijos modeliavimo vadovas

 Naujieji „Duster“ modeliui būdingi stogo bagažinės laikikliai su skersinėmis atramomis pabrėžia sportinio tipo visureigiams (SUV) būdingą charakterį, o 16 colių „tamsaus metalo“ spalvos lydinio ratlankiai ir „purvo bei sniego sąlygoms“ skirtos padangos pagyvina visą naujojo „Dacia Duster“ išvaizdą.

 Nauji užpakaliniai žibintai atkartoja priekinių stilių, daugiausia – dėl naudojamos chromo apdailos. Išorinio stiliaus pokyčius užbaigiantis chromuotas išmetamųjų dujų vamzdis ir naujas ženklas „4WD“ dar labiau sustiprina automobilio individualumą.

 Kviečiame apsilankyti interneto svetainėje www.media.renault.com rugsėjo 9 d., kur galėsite viską sužinoti apie naująjį „Duster“, bei užsukti į 65-osios Frankfurto automobilių parodos 8 salėje esantį „Dacia“ stendą.