Balandžio 25-ąją turėjęs vykti automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ priverstas keisti datą – renginys  perkeliamas į rugpjūčio 8 d. Kartu su „Moterų ralio“ renginiu keliasi ir sporto šventė „Active Fest Vilnius“.

„Reaguodami į situaciją Lietuvoje, priėmėme sprendimą nukelti renginį į tolimesnį laikotarpį. Tikimės, iki vasaros vidurio situacija pasikeis ir renginį vykdyti bus saugu. Visi supranta, kad situacija yra neeilinė. Labai tikimės dalyvių supratimo šiuo iššūkių laikotarpiu. Sveikata yra didžiausias mūsų turtas, tad saugokime vieni kitus“, sako viena iš „Moterų ralio“ ir „Active Fest Vilnius“ organizatorių Neringa Simson.

Pasak  N. Simson, „Moterų ralis“ ir „Active Fest Vilnius“ yra dideli masiniai renginiai, vykstantys ne tik lauko sąlygomis, surenkantys daugiau nei kelis tūkstančius dalyvių, o tokio dydžio renginiams šiuo metu taikomi apribojimai.

„Moterų ralio“ organizatoriai pabrėžia, kad visos iki šiol įgytos rezervacijos išlieka. Jei bus dalyvių, kurių planai pasikeis ir jos nebegalės dalyvauti šventėje, grąžinsime pilną starto mokestį. „Active Fest Vilnius“ renginio rezervacijos taip pat išlieka.

Moterų ralis“ vyks 2020 m. rugpjūčio 8 d. Registracija į renginį vyksta. Šiuo metu į renginį yra užsiregistravę daugiau kaip 300 ekipažų.

 Apie „Moterų ralį“

 Nuotaikingas automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ Lietuvoje organizuojamas nuo 2015 metų. Tai analogo Lietuvoje neturintis masiškiausias renginys „ant ratų“, skirtas tik moterims. Vos gimęs „Moterų ralis“ sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus ir tapo vienu laukiamiausių aktyvių moterų laisvalaikio renginiu. –

„Moterų ralio“ vienas tikslų – vairavimo kultūros ir saugumo kelyje didinimas. Ralio varžybos vyksta pagal Kelių eismo taisykles, čia svarbiausia – skubėti lėtai. Kelių šimtų kilometrų trasoje ralio dalyvių laukia lankytini objektai, nuotaikingos užduotys bei specialios vairavimo rungtys. Dalyvaudamos varžybose moterys įgauna daugiau vairavimo, orientavimosi kelyje patirties.

2018 metais užfiksuotas Lietuvos rekordas – „Masiškiausias moterų automobilių sporto renginys“ (320 ekipažų, kuriuos sudarė 1 250 moterų). „Moterų ralyje“ 2019 m. važiavo 1 444 moterys, 364 ekipažai.

Daugiau informacijos apie renginį ir registraciją galima rasti svetainėje www.moteruralis.lt bei socialinio tinklo Facebook paskyroje „Moterų ralis“.