Jean-Dominique Senard, „Renault“ prezidentas, Hiroto Saikawa, „Nissan“ generalinis direktorius, Thierry Bollore, „Renault“ generalinis direktorius ir Osamu Masuko, „Mitsubishi Motors“ generalinis direktorius, praneša apie savo ketinimą kurti naują aljanso valdybą.

„Win-win“ požiūris

Siekdami toliau stiprinti aljansą ir įtvirtinti jo sėkmingos ateities pagrindą, Jean-Dominique Senard, Hiroto Saikawa, Thierry Bollore ir Osamu Masuko šiandien paskelbė apie savo ketinimą sukurti aljanso valdybą, atsakingą už „Nissan“, „Renault“ ir „Mitsubishi Motors“ veiklą.

Naujoji aljanso valdyba bus vienintelė institucija, prižiūrinti „Renault“, „Nissan“ bei „Mitsubishi“ veiklą bei valdymą aljanse vietoje anksčiau veikusių RNBV ir NMBV, – tai bus aljanso „Naujos pradžios“ veidas ir pagrindinis veiksnys.

Siekiant užtikrinti aljanso plėtros naujo etapo pagrindą, naująją valdybą sudarys „Renault“ prezidentas, kuris taip pat bus ir naujos aljanso valdybos pirmininkas, bei „Nissan“, „Renault“ ir „Mitsubishi Motors“ vadovai. Aljanso valdybos priimami sprendimai dėl veiklos bus grindžiami susitarimo pagrindu ir skatinantys aljanse „win-win“ požiūrį.

Galutinių susitarimų pasirašymo data siejama su aljanso metinėmis

Naujoji valdyba ketina susitikti kiekvieną mėnesį Paryžiuje arba Tokijuje, o suinteresuotas šalis reguliariai informuoti apie svarbiausias iniciatyvas ir pasiekimus. Aljanso valdyba prašys kurti konkrečius projektus, kad galėtų pateikti rekomendacijas ir ieškotų naujų būdų kurti papildomą vertę šioms trims automobilių bendrovėms.

Artėjant 20 aljanso metinėms, „Nissan“, „Renault“ ir „Mitsubishi Motors“ valdybos pripažįsta, kad aljansas labai daug prisidėjo prie visų trijų bendrovių ir jų partnerių veiklos rezultatų.

Steigiama nauja aljanso valdyba skirta padėti „Nissan“, „Renault“ ir „Mitsubishi Motors“ tapti tuo, kuo jos visos kartu gali būti – aukščiausio lygio organizacija sparčiai besikeičiančioje ir labai konkurencingoje pasaulio automobilių rinkoje.

Aljanso valdyba, dėka „Nissan“, „Renault“ ir „Mitsubishi Motors“ darbuotojų įsipareigojimų ir lojalumo bei labai konstruktyvaus bendradarbiavimo su „Daimler“, ir toliau stengsis visoms susijusios šalims užtikrinti „win-win“ principą.