Nemažai motociklininkų mėgsta fotografuoti, o daugelis fotografų mielai važinėja motociklais arba motoroleriais.

Kuo fotografas rimtesnis, tuo daugiau daiktų ir įvairiausios įrangos jis gabenasi su savimi.

Kuprinė fotografuojantiems

Deja, vežioti motociklu brangiai kainuojančius foto aparatus ir objektyvus gerokai sudėtingiau ir pavojingiau, negu automobiliu. Reikia ne tik kažkur sutalpinti visą šį turtą, bet ir žinoti, kad, tarkim, susidūrimo arba kritimo atveju foto technika nenukentės.

Absoliuti dauguma foto technikos krepšių tokių garantijų suteikti negali. Daugumas įprastų foto krepšių netgi negali apsaugoti foto technikos nuo lietaus, nekalbant jau apie apsaugą kritimo nuo motociklo atveju. Dar daugiau, neteisingai arba nepatogiai pritvirtintas sunkus foto krepšys gali pakenkti ir pačiam motociklistui.

Minėtos problemos sprendimą pabandė rasti švedų prekių ženklo „Bobblbee“ atstovai, pagaminę kuprinę „M-180 Vortex“, skirtą specialiai motociklais važinėjantiems fotografams. Kuprinė turi ne tik tvirtą korpusą, bet ir papildomas apsaugas viduje, o jos struktūra sukurta taip, kad kritimo atveju visa, viduje esanti foto technika, būtų apsaugota.

Nugarinė kuprinės dalis turi tarpinę ir sutvirtinimą, atitinkantį europinį saugumo sertifikatą, tad kuprinė dar ir papildomai saugo baikerio nugarą.

Be to, šis aksesuaras turi naudingą ir patogią funkciją – ją galima persukti į save ir foto techniką išsitraukti nenusiėmus kuprinės.

Kuprinės naudinga vidinė erdvė – 14 litrų, svoris – 3,3 kg., kaina – apie 230 eurų.