Vakarykštė Prim.lt publikacija apie tai, kadJAV net 14 proc. nuo bendro motociklininkų skaičiaus sudaro dailiosios lyties atstovės, sulaukė nemažo skaitytojų susidomėjimo ir… grįžtamojo ryšio.

Kilus diskusijai apie tai, kiek lietuvaičių vairuoja motociklus ar motorolerius, „Vėjų Laumių“ klubo prezidentė Lapė ėmėsi ieškoti atsakymo į šį klausimą. Padedama V. Į. „Regitros“ atstovo Sauliaus Šumino, savo gyvenimo be motociklo neįsivaizduojanti moteris netruko išsiaiškinti, kad šiai dienai Lietuvoje yra įregistruota 195 169 A kategoriją turinčių motociklininkų, iš kurių 6 792 yra merginos ir moterys. Tai – maždaug 3,5 proc. nuo bendro šalies motociklininkų skaičiaus.

Skaičius gerokai mažesnis negu JAV, tačiau kiti rodikliai turėtų būti panašūs – daugumas jaunesnio amžiaus merginų renkasi motorolerius, kaip paprastesnę transporto priemonę, subrendusios motociklininkės neįsivaizduoja savo gyvenimo be galingesnių motociklų, tarp kurių, vėlgi, vyrauja kruizeriai.

Nemaža dalis Lietuvos motociklininkių turi vaikų ir yra įgijusios aukštąjį išsilavinimą. Kalbant apie amžių… O šiaip, ką domina metai, kai širdyje tu visada esi jaunas ir sėdėdamas ant motociklo jautiesi laisvas?

Logo auto PRIM 2012 08 08