Teismas pasidavė Tokijo prokuratūros reikalavimui ir leido suimti K. Goną.

Įdomu tai, kad buvęs Renault – Nissan – Mitsubishi vadovas laikomas tame pačiame sulaikymo centre, kuriame prieš 20 metų kalėjo „Aum Sinrikio“ sektos vadovas. Taip pat prokuratūrą laikosi nuomonės, kad buvusį vadovą reiktų suimtą laikyti tol, kol tyrimas bus baigtas. Taigi, laikinas areštas gali būti pratęstas. Ankstesnis, 10 dienų sulaikymo terminas, baigėsi lapkričio 30 dieną.

Japonijos teisėsauga K. Goną sulaikė lapkričio 19 d. Jis kaltinimas atsiskaitymų tvarkos nesilaikymu, investitorių klaidinimu dėl savo gaunamo atlygio ir netinkamu Nissan lėšų naudojimu. Tokijo prokuratūra taip pat domisi K. Gono nekilnojamu turtu Libane ir Brazilijoje, kuris buvo įsigytas už Nissan lėšas.

  1. Gonas Renault vadovo postą užima nuo 1996 metų pabaigos. Nuo 1999 m., kai Nissan tapo strateginiu prancūzų įmonės partneriu, jis tapo japonų koncerno gamybos direktoriumi, metais vėliau – jos prezidentu ir generaliniu direktoriumi.

Nuo 2005 m. jis paraleliai buvo Renault prezidentu ir generaliniu direktoriumi, nuo 2009 m. vadovavo direktorių tarybai. 2016 m. jis buvo išrinktas Mitsubishi direktorių tarybos pirmininku.