„Hyundai ix35“ gali būti įvairiausių variantų:

varomas priekiniais arba visais keturiais ratais, su benzininiu arba dyzeliniu varikliu, su automatine arba mechanine pavarų dėže, su trijų lygių įranga.
Žvilgsnį prikausto visų „Hyundai ix35“ modelių siluetas su grakščiais apvadais, erdvus ir patogus salonas kvieste kviečia į kelionę, o nauji galingi ir ekonomiški varikliai žada daug malonių įspūdžių vairuojantiems šį automobilį. 

Dizainas


Dinamiškas „ix35“ suteikia sportinės galios, o kartu ir elegantiško atsipalaidavimo pojūtį. Didelis įvairios įrangos pasirinkimas, erdvus ir patogus salonas bei šiuolaikiški „Hyundai“ automobilių saugos sprendimai leidžia vairuotojui patirti svarbiausia – malonumą važiuoti. 
Tiems, kurie ieško nuotykių ir nori keliauti mažiau pramintais takais, tinkamiausias pasirinkimas – visais ratais varomas „ix35“. Prireikus, automatiškai įsijungia visų ratų pavara, o važiuojant ypač sudėtingomis sąlygomis, ji gali būti pastoviai įjungta.
Komfortas

Prietaisų skydelis už vairo apšviestas malonia melsva spalva. Tarp prietaisų įrengtas kelionės kompiuteris, kuriame rodomos dabartinės degalų sąnaudos, vidutinis važiavimo greitis, atstumas, kurį galima nuvažiuoti su bake esančiais degalais, važiavimo trukmė. 
Galinės sėdynės šildomos, kaip ir priekinės, kad visiems keleiviams kelionė būtų patogi. Sėdynes galima lengvai pakreipti ar sulankstyti, priklausomai nuo keleivių skaičiaus ir bagažo dydžio.

Salono matmenys

mm

Erdvė kojoms priekinėse sėdynėse

1 047

galinėse sėdynėse

982

Erdvė galvai priekinėse sėdynėse

1 000

galinėse sėdynėse

994

Erdvė pečiams priekinėse sėdynėse

1 450

galinėse sėdynėse

1 400

 

Sulanksčius galines sėdynes, bagažo skyrius padidėja iki 1436 l

Kad būtų saugiau, bagažo skyriuje įrengtas tinklelis ir uždangalas, paslepiantis krovinį nuo pašalinių akių.

Bagažinės matmenys

mm

Plotis

1170

Ilgis

785

Aukštis

795

Tūris litrais (VDA standartas)

591 / 1436