Elektromobilio Audi e-tron savininkas buvo gerokai nustebęs, kai prietaisų skydelyje užsidegė pranešimas, raginantis pakeisti variklio tepalą.

Audi atstovai pripažino, kad tokia klaida tikrai pasitaiko, tačiau teigė, jog tai būdinga tik pirmosioms elektromobilių partijoms ir vėliau problema buvo pašalinta.

Vienu iš elektromobilių privalumų laikoma tai, kad jis neturi vidaus degimo variklio ir gausybės jo komponentų bei yra paprastesnis aptarnavime. Visgi likusios detalės yra tokios pat, kaip ir įprastuose automobiliuose, todėl karts nuo karto kai kurių mazgų techninė priežiūra yra būtina. Gamintojai paskaičiuoja tokių aptarnavimų laiką ir beveik visi modernūs modeliai informuoja savo savininkus, kada būtina apsilankyti servise.

Sausį kai kurie e-tron savininkai prietaisų skydelyje sulaukė pranešimų, kad netrukus jų lauks techninis automobilio aptarnavimas. Be kitų pranešimų, savininkai buvo informuoti, jog netrukus teks keisti variklio tepalus, nors elektromobiliuose jie nenaudojami.

Audi informavo, kad tokia klaida tikrai gali pasitaikyti, tačiau ji neturi jokios įtakos vairavimui ar saugumui. Tikėtina, kad klaidą elektromobiliai „paveldėjo“ iš vidaus variklius turinčių modelių, kadangi vykdant programos unifikavimą, šis momentas nebuvo laiku įvertintas.