Naujasis šiltnamių komplekso, esančio Bjuli kaimelyje, savininkas buvo netikėtai maloniai nustebintas šiltnamių saugota „paslaptimi“.

Nors informacija apie tai, kad tai viename, tai kitame pasaulio krašte randamas senas automobilis ar motociklas, pasirodo nuolat, dažniausiai tai būna vienas ar du egzemplioriai. Bjuli kaimelio radinys išsiskiria tuo, kad čia buvo rasta visa klasikinių Jaguar kolekcija. Metų metais šie prabangūs automobiliai laukė tos dienos, kai bus surasti. Pakėlęs automobilius slėpusius uždangalus, naujasis savininkas po jais surado nemažai Jaguar E-type modelių bei kelis roadsterius Jaguar XK 140 ir XK 150.

Iš viso kažkas kadaise šiltnamiuose „pamiršo“ 30 senovinių Jaguar. Tiesa, šių dienų sulaukusio transporto būklė – liūdnoka. Specifinis, šiltnamių sukurtas mikrokilmatas, padarė savo. Viename iš automobilių buvo rastas net paukščių lizdas.

Nepaisant automobilių būklės, juos iškart nupirko „Beaulieu Garage“ savininkas. Geriau išsilaikę automobiliai, po nedidelių remontų, netrukus bus parduoti. Likusio transporto laukia ilga ir kruopšti restauracija.