Maskvos automobilių parodoje „Renault“ pirmą kartą pristato koncepcinį „Arkana“ modelį – išskirtinio kupė-krosoverio stiliaus naujos kartos automobilio viziją. Tokio tipo kėbulo mašina yra pirmoji šiame itin populiariame C klasės segmente.

Šiandien C segmento automobiliai ir ypatingai SUV yra dinamiškiausiai auganti automobilių pramonės dalis, o pirkėjai dairosi vis įdomesnių sprendimų. Todėl „Arkana“ buvo kuriamas atsižvelgiant į jų lūkesčius ir išsiskiria ypatingu elegantiško sedano ir tvirto SUV deriniu.

Koncepcinis „Arkana“ pasižymi tvirta ir patrauklia išvaizda, kurią pabrėžia didelė prošvaisa, plačios ratų arkos ir net 19“ colių skersmens ratlankiai – šis tvirtas automobilis su visų varančiųjų ratų pavara pritaikytas didžiausiems bekelės ir atšiaurių oro sąlygų iššūkiams. O jo elegantiška aukšta kėbulo linija ir žemėjantis kupė stogas dar labiau paryškinami chromo apdaila ir panoraminiu stoglangiu.

„Koncepcinis „Arkana“ yra išskirtinis kupė-krosoveris, kuriame itin efektingai apjungta sedano elegancija ir tvirto SUV išvaizda. Šiame modelyje mes perteikėme pagrindinius „Renault“ markės bruožus – puikią išvaizdą, galią ir prancūzišką jausmingumą,“ – sako Laurens Van den Acker, „Renault“ grupės korporatyvinio dizaino vyresnysis viceprezidentas.

2019 m. šis modelis debiutuos Rusijoje, o vėliau prekyba juo bus pradėta ir kitose pasaulio šalyse. Planuojama, kad „Renault Arkana“ taps vienu iš kertinių „Renault“ grupės automobilių, įgyvendinant strateginį „Drive the Future“ planą, kuriuo numatoma, kad jau 2022 m. kasmet bus parduodama po 5 mln. naujų grupės automobilių.