Ženevos automobilių parodoje „Dacia“ pristato riboto leidimo „Ultimate“ seriją, kuri kai kuriose šalyse* vadinama „Techroad“. „Duster“, „Logan“ ir „Stepway“ šeimoje „Sandero“, „Logan MCV“, „Lodgy“ ir „Dokker“ automobilius dabar galima rinktis dviejų naujų spalvų: „Fusion Red“ (raudona) ir „Highland Grey“ (pilka).

Parodoje taip pat bus pristatyti nauji 1,3 TCe 130 GPF ir 150 GPF „Duster“ varikliai. Šis naujos kartos benzininis variklis apjungia paskutines Aljanso naujoves ir taiko aukščiausius reikalavimus patikimumo ir ilgaamžiškumo rodikliams.

Naujasis „Dacia“ automobilis su griežtesniu dizainu (raudonomis-pilkomis kontrastingomis apdailos detalėmis, grafiniais apmušalais) tikrai privers atsisukti!

Ribota serija „Ultimate“ paryškina automobilio dizainą drąsiomis raudonomis kėbulo ir vidaus linijomis: jos atsiranda ant automobilio šonų, veidrodėlių, palangių bei ant vidinės durelių apdailos, aplink temperatūros reguliavimo angų groteles, sėdynių apmušaluose ir kilimėliuose. Salonas atrodo patogiai – skirtingi pilkos spalvos atspalviai ir prislopinta raudona sukuria kontrastą su anglies spalvos prietaisų skydeliu.

Naujieji ratai: 16 colių (17 colių „Duster“ modelyje), iškeltas raudonas centrinis dangtelis, „Sparkling Silver Grey“/„Erbe Grey“ dviejų tonų atspalviai,  deimanto forma. Visa tai ratlankiams suteikia labai patrauklų efektą, atspindi ekonomiškumą ir yra lengvai prižiūrimi.

Šioje naujojoje serijoje yra naudojamos naujausios „Dacia“ technologijos, pvz., fotoaparatas ir galiniai stovėjimo jutikliai, automatinis oro kondicionierius, laisvų rankų įranga ir „City Plus“ paketas „Duster“ modelyje („aklųjų zonų“ aptikimas, daugiakampė kamera ir „Media Nav Evolution“ multimedijos sistema suderinama su „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto®“). Serija pristatoma kovo mėnesį Europoje ir kitose 44 „Dacia“ prekybos šalyse, o prekyboje pasirodys sausio mėnesį.

Ionuţ Gheorghe, „Dacia“ pardavimų ir rinkodaros direktoriaus: „Šis paleidimas žada perspektyvią 2019 m. pradžią! Praėję 2018 m.buvo rekordiniai Europoje, ypač „Sandero“ ir „New Duster“ modeliams, kurių pardavimai padidėjo 20,5%.

Pardavimo rekordai

2018, Dacia pardavė 700,798 automobilių visame pasaulyje, o tai sudaro 7% (7.5% keleiviniai automobiliai ir  1.1%  LCV sektorius) rezultatų kilimą.

Tai yra naujas rekordas Europoje! 511,622 registruotų naujų automobilių (+10.3%) sudarė 2.9% (+0.3) rinkos dalies.

Sandero išlieka populiariausias 2018-ųjų metų privataus sektoriaus automobilis Europoje. Prieš metus išleistas New Duster modelis taip pat puikuojasi Europos populiarumo reitingų viršūnėje.

* Prancūzija, Italija, Jungtinė karalystė, Skandinavija, Viduržemio jūros šalys…