Ką tik į Lietuvą atvyko pirmoji „Comic Con Baltics“ žvaigždė – Rossas Marquandas, vaidmenis kuriantis dviejuose pelningiausių ir didžiausių projektų „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) ir „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“).

Tik iš oro uosto išėjusį aktorių nustebino kūrybiškas renginio organizatorių sprendimas svečią Vilniaus gatvėmis pavėžinti ypatingais superautomobiliais.

Rugsėjo 15–16 dienomis vyksiantis renginys – ilgo darbo kulminacija. Organizatorių teigimu, kone daugiausiai laiko užėmęs procesas – komunikacija su aktorių agentais. Viena iš jų sąlygų – svečiai Lietuvoje turi būti transportuojami aukštos klasės automobiliais. Jau praėjusiais metais „Comic Con Baltics“ kartu su „Sostena“, oficialiais „Renault“ atstovais Lietuvoje, pradėjo tradiciją pasitikti aktorius ne tik su prabangiais, bet ir smagiai dekoruotais automobiliais, kurie paliko didžiulį įspūdį vienam ryškiausių 2017-ųjų renginio svečių Michaeliui Winslowʼui. Aktorius žavėjosi lietuvių kūrybiškumu ir pripažino, kad dar nėra tekę būti sutiktam taip spalvingai ir komfortiškai.

„Džiaugiamės antrus metus iš eilės galėdami prisidėti renginio organizatoriams padedant išpildyti aktorių ir jų agentų lūkesčius. Ypač svarbu, kad užsienio svečiai jaustųsi patogiai ir lankantis Lietuvoje jiems būtų užtikrintas aukščiausias komforto lygis. Tiesa, tenka pripažinti, kad „Comic Con Baltics“ mums metė iššūkį būti kūrybingiems ir atvykstančias žvaigždes nustebinti, tačiau ne banaliai“, – teigia „Renault“ atstovų Lietuvoje bendrovės „Sostena“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Beata Kunevičienė.

Iš tiesų, „Renault“ jau seniai dirba su kino industrija, todėl šio prekės ženklo automobiliais daugybę metų Kanų kino festivaliuose važinėja didžiųjų ekranų žvaigždės. Spalvingu, naujausiu renginio vizualu dekoruoti automobiliai „Renault Talisman“ ir „Renault Espace“ visą šią savaitę puoš Vilniaus gatves ir pasitiks renginio svečius, o ryškusis sportinis „Renault Megane R.S.“ visą savaitgalį lauks renginio lankytojų „Renault Sport“ virtualių lenktynių erdvėje.