Visame pasaulyje padidinto pravažumo (SAV) automobilių segmente BMW X serijos modeliai yra tvirtai įsitaisę vienose aukščiausių pozicijų. Tačiau Vokietijos koncernui „BMW Group“ to negana – siekdamas dar labiau įsitvirtinti šiame segmente, pristatė koncepcinį BMW X4 modelį, pasižymintį šiai serijai būdingu agresyvumu ir BMW kupė sportiškumu. 

Kaip teigia patys gamintojai, šis koncepcinis BMW X4 leidžia žvilgelti į X serijos automobilių ateitį. Abejingų nepaliekančios automobilio linijos, daugybė aukštos kokybės detalių, BMW X serijos automobiliams būdingas dinamiškumas, tvirtumas ir sportiškumas – visai tai jau bus galima pamatyti ir pajusti 2014 m., kuomet iš JAV esančios gamyklos išriedės naujasis BMW X4.

 

Automobilio priekinė dalis – atpažįstamos formos ventiliacijos grotelės ir apvalių formų žibintai – neleidžia suabejoti, jog tai – BMW automobilis. Tačiau nesunku pastebėti, jog BMW X4 turi ir nemažai naujovių. Iš abiejų ventiliacijos grotelių šonų yra somontuoti LED žibintai, kurių viduje esantys elementai vizualiai pratęsia ventiliacijos grotelių apvadus ir susijungia į vientisą formą, sukuriančią automobiliui pastebimą išskirtinumą.

 

4648 mm ilgio, 1915 mm pločio ir 1622 mm aukščio koncepcinio BMW X4 kupė stiliaus nuožulni, elegantiška stogo linija vizualiai prailgina visą automobilio siluetą, pabrėždama sportišką bei elegantišką jo charakterį.

 

Koncepcinio BMW X4 automobilio gale taip pat išlaikytas išskirtinis dizainas – čia atsikartoja priekinės dalies dizaino elementai, kurie atskleidžia automobilio sportiškumą. Tuo tarpu kampuose įmontuoti galiniai LED žibintai pabrėžia masyvias ratų arkas ir automobilio plotį.       

 

Spindinti mėlyna (Long Beach Blue) koncepcinio BMW X4 spalva puikiai paryškina struktūriškas jo formas bei linijas ir dar geriau pabrėžia išraiškingą automobilio dizainą. Kaip ir būdinga X serijos modeliui, koncepcinis BMW X4 turi dideles ir vizualiai į kvadratus panašias ratų arkas, kuriose puikuojais ratai su išraiškingais 21 colio, dvispalviais lengvo lydinio ratlankiais.   

 

Pirmasis BMW X serijos modelis, BMW X5, buvo pristatytas 1999 m. ir iškart tapo padidinto pravažumo modelių (SAV) segmento lyderiu. Vėliau pristatyti BMW X3, BMW X1, BMW X6 taip pat ženkliai prisidėjo prie šios BMW serijos modelių populiarumo augimo visame pasaulyje. Šiandien vienas iš keturių „BMW Group“ pristatomų naujų modelių papildo X seriją.