Baikerių naktys – tai bendras Kauno baikerių klubų Forever Free MCC ir Steely Pegasus MC projektas.

Šis nuo 2008 m. vykstantis renginys jau turi tvirtas pozicijas kiekvieno baikerio ar jiems prijaučiančio kalendoriuose – festivalis tradiciškai vyksta paskutinįjį gegužės savaitgalį stovykloje “Pušynas”, Jadagonyse, Kauno rajone.
Šis grandiozinis renginys jau turi subūręs savo ištikimų draugų ratą, kurie kasmet žino, ką veiks paskutinį pavasario savaitgalį. Per pastaruosius dešimt metų Baikerių naktys išaugo iš baikeriams skirtos šventės ir tapo visoje Lietuvoje žinomu roko festivaliu. Kasmet į jį atkeliauja ne tik lietuvos, bet ir užsienio baikeriai, bei geros muzikos išroškę žiūrovai.
Baikerių naktyse gausu ne tik roko atlikėjų, pačių baikerių, įvairių pramogų, bet ir gražių merginų. Kiekvienais metais renginio metu renkama MIS BIKER sulaukia didelio populiarumo ir susidomėjimo. Šiemet konkursas taip pat organizuojamas, o prizai nugalėtojai žadami dar geresni nei pernai. Juk šiemet baikerių naktų jubiliejus – dešimtmetis! Būtent todėl organizatoriai nedaugžodžiauja, tik prasitaria, kad visų dalyvių ir šventės svečių laukia daug staigmenų ir siurprizų.
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, susitikimo vieta Kaune prekybos miestelyje Urmas, o vakarinė dalis persikelia į Kauno rajone esantį Jadagonių kaimą. Nepravažiuok pro šalį ir tu, gegužės 27 d. užsuk ir pasidžiauk kartu šia puikia baikerių tradicija.
Daugiau informacijos ir anketa norimčiosm dalyvauti MIS BIKER konkurse čia: www.misbiker.lt