Prabėgusį šeštadienį Kaune vyko kiek neįprastas Lietuvos moto visuomenei renginys.

Baikerių klubas „Road Warriors MC“ pirmą kartą surengė motociklininkams skirtą GO-KART čempionatą „Road Warriors“ MC taurei laimėti, kuris vyko Kaune esančiame „Vilko“ kartodrome.

Pirmasis čempionatas iškart tapo ir tarptautiniu – jame, be iš visos Lietuvos sugužėjusių įvairių klubų atstovų dalyvavo ir Ukrainos atstovas. Tiesa, šiemet jis buvo vienas, tačiau labai gali būti, kad kitąmet svečių iš užsienio sulauksime ir daugiau.

„Tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse vyksta įvairūs, moto klubų organizuojami suvažiavimai ar koncertai, tad mums norėjosi pabandyti kažką naujo. Kadangi kartingai siejasi tiek su variklių gausmu, tiek su greičiu, tiek su azartu, pagalvojome, jog tokios varžybos motociklininkams turėtų patikti ir nusprendėme veikti. Pirmasis „blynas“ neprisvilo – žmonių susirinko nemažai, varžybos įtraukė ne tik dalyvius, bet ir žiūrovus, tad pasistengsime, kad čempionatas taptų tradiciniu,“ – sakė „Road Wariors MC“ prezidentas Ervis.

Paklaustas apie varžybų organizavimo laiką, pašnekovas patikslino, kad jis gali keistis. „Pirmąjį čempionatą surengėme dabar, pavasarį, tačiau galvojame ir apie kitas datas. Puikiai suprantame, kad kuo geresnis oras, tuo mažiau žmonių savaitgalius leis miestuose, tad organizuojant renginį į tai reiks atsižvelgti. Ir, matant kiek susirinko žiūrovų, reiks pagalvoti apie papildomas atrakcijas jiems. Šiemet į svečius pasikvietėme dainų ir šokių ansamblį „Volungė“ kuris savo pasirodymais varžyboms suteikė papildomo žavesio, tačiau matome, kad vien to mažoka. Kadangi rungtyniauti vis tiek galės ne visi, reikia, kad veiklos turėtų ne tik „pilotai“, bet ir „palaikymo komandos“. Pasidomėsime kitų šalių patirtimi ir pasistengsime, kad antrasis čempionatas būtų geresnis už pirmąjį,“ – pažadėjo prezidentas.

Tikimės, kad taip ir bus, o kol lauksime antrojo ir, tikėtina, ne paskutinio, kartingų čempionato, truputis statistikos.

Greičiausiai varžybų dieną ratą įveikė Strangers MC klubo atstovas. Beje, šis klubas ir užėmė pirmąją vietą. Antrąją vieta džiaugėsi kėdainiečiai Born Again MCC. Trečia vieta atiteko kariškių klubo Perkūnas MCC atstovui.

Nuotraukų autoriai – B. Sventkauskas, V. Misevičius