Iškart po Palangoje įvykusio devynioliktųjų, nuo pat 2000-ųjų be pertraukų rengiamų „Aurum 1006 km lenktynių“ atidarymo visas veiksmas persikėlė į laikinąją lenktynių trasą šalia Vydmantų sankryžos.

Tiesa, pirmieji ją išbandė ištaigingųjų „Porsche“ vairuotojai, savo automobilius į ją išvairavę dar tada, kai Vytauto gatvėje gaudė galingų bolidų varikliai ten vykusiose dinamiškose „Dynami:t Super sprint“ lenktynėse.

Parodyti savo automobilius kolegoms klubiečiams ir žiūrovams „Porsche“ savininkai į 1006 km lenktynes atvyksta kasmet. Šiemet „Porsche klubo Lietuva“ nariai pirmieji surengė parodomąjį važiavimą, o rytoj, liepos 20-ąją, 15.10 val. žiūrovai galės išvysti dar vieną šio klubo narių pasirodymą.

Ketvirtadienio popietę atvėrė duris ir „Hankook Juta slalomo“ trasa, kurioje savo įgūdžius gali pademonstruoti visi norintys. Ne tik pasitikrinti savo sugebėjimus meistriškai valdyti automobilį, bet ir laimėti solidžių ir labai praktiškų prizų.

Po pietų prasidėjo ir treniruotės, kurių labiausiai laukė tiek patys sportininkai, tiek komandų vadovai bei mechanikai.

Visos 38 komandos, suskirstytos į dvi grupes, turėjo progą po du kartus išvairuoti savo techniką į lenktynių trasą.

Natūralu, kad pirmuosiuose bandymuose nesistengta parodyti geriausiųjų laikų.

„Šiandien – kiti tikslai, kita strategija. Slėpti nebebus ko rytoj, kai artės kvalifikacinės varžybos, lemsiančios starto poziciją šeštadienio „Aurum 1006 km lenktynėse“, – taip ar panašiai kalbėjo daugelis sportininkų.

Ketvirtadienio lenktynių tvarkaraštyje – dar dvejos varžybos, neabejotinai susilauksiančios išskirtinio žiūrovų dėmesio.

Tai „Žvaigždžių lenktynės #suTV6 pramogauju kitaip”, kurioms startas bus duotas 18 val., ir 18.20 val prasidėsiančios „Drag Show Bracket“ lenktynės, šįkart vyksiančios pagal kitą nei ankstesniais metais reglamentą.