Šeštadienį finišuojančios „Aurum 1006 km lenktynės“ nemaža emocijų suteikė ir slalomo mėgėjams.

Jei „Hankook Juta slalomo“ varžybos mėgėjams, kuriose savo įgūdžius per visas renginio dienas galėjo išbandyti visi norintys, tapo jau įprastomis maratoninių lenktynių programoje, tai H2auto greituminis slalomas Palangoje debiutavo tik pernai.

Debiutas neprisvilo, tad šiemet surengtos antrosios tokios varžybos, į kurias buvo pakviesti licencijuoti sportininkai, slalomo meistrai ir besitaikantieji į šiuos titulus.

Prieš varžybas išrikiavusius kelias dešimtis vairuotojų, norinčių varžytis H2auto greituminio slalomo lenktynėse, palankiai nuteikė kaip užsakytos gamtinės sąlygos, kai penktadienio šutra į pavakarę kiek atvėso ir rungtyniauti buvo tikras malonumas.

„Taigi, lenktynių sėkmė priklausys tik nuo jūsų, mieli sportininkai“, – sveikindamas susirinkusius ir linkėdamas sėkmingų startų kalbėjo H2auto greituminio slalomo lenktynėms vadovavęs Vilniaus „Sportinio vairavimo centro“ direktorius Andrejus Savčenko.

Masiškiausioje OC klasėje pergalę šventė Justinas Kvaraciejus, pranokęs Vidmantą Jankūną ir Daivarą Juškį.

SGC1 grupėje greičiausias buvo Mindaugas Šimkevičius. Antroji vieta atiteko Gintarui Mikalauskui, o trečioji – Ovidijui Latožai.

SGC2 klasėje pirmavo Darius Jakštonis, aplenkęs Igorį Aleksejevič ir Aurimą Kučinską, o SGC3 prizininkų trejetas išsirikiavo taip : Gytis Stalerūnas, Julius Parnavas ir Andrius Sinkevičius.

Greituminio slalomo batalijas užbaigė varžytuvės SGC4 klasėje, kur ryškia persvara nugalėjo automobilių sporto mėgėjams gerai pažįstamas, daugelio varžybų nugalėtojas ir prizininkas Vytis Pauliukonis, pranokęs Justiną Kvaraciejų ir Audronį Gulbiną.

Bendrąją etapo įskaitą laimėjo J. Kvaraciejus, antroje vietoje liko V. Jankūnas, o trečioje – D. Juškys.

Komandinę įskaitą laimėjo „AG Racing“ ekipos sportininkai, kurie aplenkė antruosius prizininkus iš „KTK Racing division“ ir trečioje vietoje likusius „Blue Arrow Sport“ lenktynininkus.

Specialius rėmėjų prizus išsivežė ir vienintelė vyrų kompaniją puošusi Jurgita Malinauskaitė bei D. Juškys, trasoje važiavęs greičiausiai iš visų varžovų.