Pažangių technologijų, galios ir estetikos sinteze pasižymintis atnaujintas „Audi A4“ modelis jau pasirodė prekyboje Lietuvoje, o jo kainos prasideda nuo 31 400 Eur.

Ketverius metus tobulintas vidutinio dydžio automobilis tapo dar patogesnis, sportiškesnis ir labiau pritaikomas pagal individualius poreikius. Progresyvus dizainas, nuosekliai suderintas su lengva konstrukcija, suteikia automobiliui dar geresnę dinamiką, o viduje įmontuotas didžiulis MMI lietimui jautrus ekranas užtikrina patogų valdymą.

Atnaujinto modelio pristatymas sutampa su sidabriniu „Audi A4“ jubiliejumi – liepą sukako 25 metai nuo šio automobilio gamybos pradžios. Per visus šiuos metus vokiečių gamintojas pardavė daugiau nei 7,5 milijono šio automobilio vienetų, taigi „Audi A4“ yra vienas sėkmingiausias visų laikų „Audi“ modelių.

„Audi A4“ visada buvo populiarus vidutinio dydžio aukštos klasės automobilis Lietuvoje. Su kiekviena nauja karta ir patobulinimu jis tampa vis patogesnis, modernesnis ir dinamiškesnis. Sportiškas dizainas kartu su plačiu variklių pasirinkimu ir pagalbinėmis vairavimo sistemomis suteikia puikią vairavimo patirtį, kuri atliepia įvairius vairuotojų poreikius“, – teigė „Audi“ prekės ženklo vadovas Lietuvai ir Latvijai Ilgvars Ļubka.

Komfortas ir efektyvumas

„Audi A4“ yra aprūpintas gausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis. Šios sistemos yra sugrupuotos į paketus „Tour“ (kelionė) ir „City“ (miestas), taigi pirkėjai gali išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiks jų vairavimo įpročius ir poreikius. Pavyzdžiui, pirmajame pakete įdiegta prisitaikanti greičio palaikymo sistema su „Stop&Go“ funkcija, kuri palaiko saugų atstumą nuo priekyje važiuojančio automobilio, suteikia tikrą vairavimo malonumą ir padidina saugumą važiuojant ilgus atstumus.

Automobilyje esantis aukštos raiškos, lietimui jautrus TFT technologijos ekranas (10,1 colio įstrižainė) multimedijos sistemų valdymą paverčia tokiu pat patogiu, kaip valdant įprastą išmanųjį telefoną. Taip pat visuose modeliuose įdiegti „Audi connect“ pagalbos skambučiai, o savo telefone įdiegus nemokamą „myAudi“ programėlę ir sujungus ją su automobiliu, jį galima atrakinti, užrakinti ir užvesti vien telefonu. Individualius nustatymus automobilio sistemoje gali išsaugoti iki 14 „myAudi“ vartotojų.

Sportiškas ir funkcionalus

„Audi A4“ dizainas buvo apgalvotas iki smulkmenų: ryškūs kėbulo kontūrai, žemesnės ir platesnės priekinės grotelės, aukščiausios klasės „Matrix LED“ technologijos žibintai – tai tik dalis išorės akcentų, kurie suteikia jam sportiškumo. Tuo metu jo interjeras pasižymi itin aukštos kokybės medžiagomis bei šiuolaikinių technologijų elementais.

Švelnaus „Audi A4“ interjero įspūdį sustiprina horizontalios linijos, o priekinės panelės centre įtaisytas didžiulis multimedijos ekranas su naująja, modernia operacine sistema pabrėžia transporto priemonės šiuolaikiškumą.

Efektyvi galia

„Audi A4“ modelis Lietuvoje siūlomas su turbokompresoriniais varikliais, kurių galia siekia nuo 110 kW (150 AG) iki 210 kW (286 AG), variklių pasirinkimas nuo 35 TFSI iki 50 TDI. Visi siūlomi varikliai atitinka „Euro 6d-temp“ emisijų standartus. Taip pat pirkėjai gali rinktis iš standartinės ir sportinės pakabos, siūlomi ir adaptyvūs pakabos paketai.

Paklusnus tiek greitkelyje, tiek bekelėje

„Audi A4 allroad quattro“  modelis suteikia aukščiausios klasės važiavimo komfortą. Dėl visų keturių varomųjų ratų ir 35 mm pakeltos važiuoklės prošvaisos jį itin patogu vairuoti tiek lygiu keliu, tiek ir bekele. Užsisakius pasirenkamą bekelei pritaikytą pakabą su amortizatorių valdymu, kelionės komfortas ir dinamiškumas dar padidėja. Šį modelį galima rinktis su benzininiu arba vienu iš dviejų dyzelinių variklių.

Atnaujintą „Audi A4“ jau galima užsisakyti „Audi“ partnerių salonuose.