MIC (Motorcycle Industry Council) paskelbti duomenys rodo, kad JAV moterų motociklizmas nuolat auga. Skelbiama, kad mažiausiai 14 proc. JAV moto visuomenės sudaro dailiosios lyties atstovės. Šis skaičius pastebimai auga, nes 1998 m. motociklininkių buvo tik 8 proc.

Taip pat tyrimo autoriai teigia, kad vertinant pagal amžių, jaunų motociklininkių dar daugiau. X kartos atstovių yra apie 17 proc., Y kartos – 17,6 proc.

34 proc. moterų važinėja kruizeriais, 33 proc. – 2 ir 3 ratų motoroleriais. Sportiniais motociklais žavisi tik 10 proc. merginų.

Tyrimas atskleidė ir daugiau įdomios informacijos. Tarkim vidutinis motociklininkių amžius siekia 39 metus, vidutinis motociklininkų amžius – 48 metai. Daugiau kaip 57 proc. moterų perkas naujus motociklus, 49 proc. jų savo motociklais rūpinasi pačios arba padedamos draugų.

Beveik pusė moterų turi šeimas ir daugiau kaip 60 proc. išklauso specialius saugaus vairavimo kursus. Tai daro tik 42 proc. vyrų. 47 proc. motociklininkių turi bakalauro ar net aukštesnį išsilavinimą.

Merginos nurodo tris pagrindines priežastis, kodėl renkasi dviragį transportą. Tai poilsis bei pramogos, laisvės pojūtis ir malonumas, kurį junti važiuodamas atviru motociklu.

Logo auto PRIM 2012 08 08