Motociklo variklį gavęs Honda automobilis nugalėjo grožio konkurse

Off Canvas

 

Motociklo variklį gavęs Honda automobilis nugalėjo grožio konkurse

1972-ųjų gamybos Honda N600m, varoma motociklo Honda VFR 800 cc V4 tipo variklio nugalėjo pirmajame istorijoje Honda Super Tuner Legends Series konkurse. Beje, Honda N600 buvo pirmuoju, JAV rinkoje pasirodžiusiu Honda modeliu.

Konkurse nugalėjęs Stefano Mainso automobilis per kelis pastaruosius metus ne kartą buvo perdarytas – jame buvo sumontuotas minėtas motociklo variklis, galintis pasiekti 12 000 aps./min. ribą bei pasižymintis ypatingai giliu ir maloniu burzgimu.

„Atvykęs į parodą buvau sužavėtas tuo, ką nuveikti kiti Honda tobulintojai. Bet dar labiau nustebau, kai sužinojau, kad konkurse laimėjo būtent mano automobilis“, - nuostabos neslėpė S. Mainsas.

Automobilis nugalėtojas taip pat gali pasigirti modifikuota, iš Mazda Miata pasiskolinta, pakaba, motovisureigio Polaris RZR sėdynėmis ir 1968 m. Chevrolet Camaro bamperiais.

Konkursas - Honda Super Tuner Legends Series- buvo sugalvotas Kalifornijoje 2019 m. gegužę kaip dalis kasmetinio Hot Wheels Legends Tour, renginio. Jo tikslas – po visą šalį ieškoti tokių perdarytų modelių, kuriuos paskui būtų galima panaudoti kuriant Hot Wheels modeliukus.

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

© 2020 AUTOBIZNIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt