Arminas Jasikonis šį savaitgalį ir vėl buvo stipriausias Olandijos motokroso čempionate “Dutch Masters”. Lietuvos talentas užlipo ant aukščiausio apdovanojimo pakylos laiptelio, o gautas gėles motinos dienos proga padovanojo savo mamai Jolitai, kuri atvyko palaikyti savo sūnaus į Olandiją.

Anykštėnas jau kvalifikacijoje konkurentams parodė, kad su juo kovoti lengva nebus – trasos ratą įveikė per 1 min. 47,140 sek. ir buvo greičiausias Axel trasoje. Arminas į šį etapą atvyko kaip čempionato lyderis, tad jo 27-tu numeriu paženklintą motociklą puošė raudoni numerių fonai, kurie ant Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing motociklo liks ir kitame etape.

Pirmasis važiavimas lietuviui sekėsi puikiai, nors startavo Arminas 7-as, tačiau gana greitai kilo pozicijomis aukštyn. Vienintelis sportininkas trasoje, kuris dar bandė priešintis lietuvio greičiui buvo Max Anstie, tačiau ir jam galiausiai teko užleisti savo poziciją A. Jasikoniui. Lietuvis užtikrintai laimėjo pirmąjį važiavimą. Antras liko Max Anstie, o trečias – Arnaud Tonus.

Antrajame važiavime situacija buvo panaši – startavęs 5-tas, Arminas Jasikonis greitai apsilenkė kitus sportininkus ir prisivijo pirmoje vietoje važiavusį Glenn Coldenhoff. Šie du sportininkai nuo 3-io rato žiūrovams sukūrė įspūdingą šou kovodami vienas su kitu iki pat finišo linijos. Visgi šįkart stipresnis buvo olandas Glenn Coldenhoff, o lietuviui teko tenkintis antrąja vieta. Trečias liko Armino komandos draugas latvis Pauls Jonass, kuris nuo lyderių atsiliko 42-iem sekundėmis. Latviui tai buvo vienas geriausių jo važiavimų šiemet.

Susumavus abiejų važiavimų rezultatus, Arminas Jasikonis surinko 47-is taškus ir užsitikrino pirmąją poziciją. Antras liko Glenn Coldenhoff su 41-tašku, o trečią vietą užėmė Jeremy Seewer su 36-iais taškais.

Po dviejų etapų Arminas Jasikonis užtikrintai pirmauja Olandijos motokroso čempionate turėdamas 97-is taškus iš 100 galimų ir net 18-a taškų lenkia antroje vietoje esantį Glenn Coldenhoff. Trečias su 67-iais taškais rikiuojasi Pauls Jonass.

Jau kitą savaitgalį mūsų dėmesį kaustys Pasaulio motokroso čempionato 5-asis etapas, kur Arminas Jasikonis 6iuo metu užima aukštą 4-tąją vietą. O birželio 15-16 dienomis Pasaulio motokroso čempionatas vyks kaimyninėje Latvijoje, Kegums trasoje.