Mūsų portalas iš tiesų pritraukia didelę skaitytojų auditoriją, nes mes rašome labai įvairiomis temomis. Žmonėms reikia patarimų ar informacijos kone visais gyvenimo atvejais ir daugelis to ieško būtent internete, nes tai itin patogu. Mūsų žurnalas yra lengvai pasiekiamas visiems.

  Didelio susidomėjimo dėka, nusprendėme plėsti savo draugų ratą ir padėti jiems didinti jų žinomumą. Ne tik kalbos, bet ir straipsniai, baneriai, nuorodos padeda tai daryti. Mes siūlome Jums prisijungti prie mūsų draugų rato ir tapti „Auto biznis“ dalimi. Mes galime jums padėti pritraukti daugiau lankytojų į norimą (jūsų) internetinį puslapį.

  Straipsniai su aktyviomis nuorodomis ar ekrane šmėžuojantys baneriai skaitant straipsnį, analogišką jūsų siūlomoms paslaugoms ar prekėms, patraukia žmonių dėmesį ir skatina pasidomėti daugiau. Tai reiškia, kad jūs sulaukiate didesnio susidomėjusių lankytojų skaičiaus.

  Galime pasiūlyti net kelis tokios reklamos variantus. Pasiūlymų kainoraštis pateikiamas žemiau, o esant individualiems pageidavimams, kainos derinamos asmeniškai.

   

  Jūsų parašytas straipsnis, publikuojamas www.autobiznis.lt:

  • Vienkartinis mokestis už straipsnį – 100 Eur.
  • Nuo 3 ir daugiau straipsnių, taikome 20 % nuolaidą.
  • Mėnesio mokestis, kai straipsnių skaičius neribojamas – 1000 Eur.

  Mūsų prašytas straipsnis, pagal jūsų norimą medžiagą, publikuojamas www.autobiznis.lt – 200 Eur.

  Interviu + fotosesija + publikavimas www.autobiznis.lt – 300 Eur.

  Baneris dešinėje (300x250) arba aktyvi nuoroda (su jūsų raktiniu žodžiu ar puslapio pavadinimu) pirmame ir visuose kituose puslapiuose:

  • Mėnesiui – 100 Eur.

  Baneris dešinėje (300x250) arba aktyvi nuoroda (su jūsų raktiniu žodžiu ar puslapio pavadinimu) jūsų pasirinktoje temoje:

  • Mėnesiui – 50 Eur.

   Jei susidomėjote mūsų pasiūlymu ar kilo klausimų, kreipkitės:

  Tel.: 8 620 94424

  El.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.