MIS Auto 2015 finalo videotransliacija

Susiję video

Merginos ir automobiliai seniai tapo įprastu dalyku.

Merginos puikiai vairuoja ne tik mažus lengvuosius automobiliukus, bet vis drąsiau sėda prie sportinių automobilių ar net autobusų vairo. Visgi, net ir būdamos vairuotojos, visų pirma, dailiosios lyties atstovės nori išlikti moterimis – gražiomis, patraukliomis, gundančiomis. Kiekvieną akimirką. Būtent todėl nelaiku nulūžęs nagas ar netinkamai išsipešioję antakiai gali tapti didele problema. Vyrai, beje, to niekada nesupras. Ar visgi supras? Tai padaryti pabandė Skuodo auto sporto klubas „Medinis ratlankis“ ir „Pegasus“ modelių agentūra, bendromis jėgomis surengę pirmąjį „Mis auto“ konkursą, kuriame dalyvavo žavingos ir viskam pasirengusios „Medinio ratlankio“ čempionato dalyvės.
Iš prigimties grožiu apdovanotos merginos, kaip ir priklauso tikroje kovoje dėl „Mis“ titulo, turėjo kompetentingai žiuri atverti ne tik savo išorinį, bet ir vidinį grožį – paaiškinti, kur automobilyje yra atsarginis ratas, pademonstruoti, kaip greitai ir teisingai jį pakeisti, parodyti, kur pilami ir kaip tikrinami tepalai, atsakyti į klausimus, susijusius tiek su automobilizmo, tiek su automobilių sporto istorija. Ir, kad būtų dar sunkiau, konkurso metu dalyvės turėjo išlikti gražios, tobulos ir be priekaištų. Merginų pasirodymo su bikini buvo atsisakyta, tačiau merginos turėjo nustebinti žiuri ne tik savo drabužiais, bet ir nepriekaištingu makiažu ir puikiomis šukuosenomis.

Pirmą kartą geriausiai sekėsi Editai Freimantaitei iš Klaipėdos. Edita aplenkė varžoves daugelyje rungčių, geriausiai atsakė į žiuri užduotus klausimus. Nors nugalėtoja gali būti tik viena, nebuvo pamirštos ir likusios konkurso dalyvės. Jos buvo apdovanotos rėmėjų prizais, o Edita gavo ne tik „Mis auto“ titulą, bet ir asmeninę fotosesija bei solidų čekį grožio procedūroms ir kelialapį savaitgaliui praleisti SPA komplekse.

Kadangi pirmasis, „Medinio ratlankio“ ir „Pegasus“ modelių agentūros organizuotas konkursas sulaukė nemažo susidomėjimo, šiemet, įvertinus augantį susidomėjimą ir konkurso potencialą, organizatoriai pradeda rengtis antrajam „Mis auto“ konkursui, kuris turėjo vykti Vilniuje, bet aplinkybėms palankiai susiklosčius, 2015 m. "Mis Auto" bus išrinkta Palangoje, Eneos 1000 km lenktynių metu.

Beje, nors konkursas vadinasi "Mis Auto", tai jokiu būdu nereiškia, kad merginos turi vairuoti ar mokėti ardyti automobilius. Tikrai ne. Šiuo atveju akcentuojama automobilių galia, greitis, benzino ir svylančių padangų kvapas - tai, kas yra neatsiejama nuo gražių, stilingų ir galingų automobilių. Arba tik nuo gražių ir stilingų. Tokių, kaip pretendentės į "Mis Auto" titulą.

 Draugai: | Fotosesijos | Mada ir grožis | Asmeninė fotosesija | Modelių mokykla | Vestuvių fotografas | Fotostudija nuomai | Fotosesija | Modelių agentūra